• Wyprzedaż!
  • -10%
1 Ocena(y) 

MIKROCEMENT - zestaw


550,00 zł
495,00 zł

Najnizsza cena w ciagu ostatnich 30dni: 550,00 zł

Cały zestaw umożliwia wykonanie do 10m2 powłoki. Zestaw zawiera grunt szczepny 3kg, mikrocement...
czytaj wiecej...
Kolor mikrocementu
Kod produktu:demo_1

Dodaj do ulubionych
Odbiór osobistyOdbiór osobisty ( Możliwa płatność kartą ): Darmowa
DHLDHL ( 72h ): 45,51 zł

Mikrocement Perfect to innowacyjny produkt dostępny w szerokiej palecie barw, dzięki czemu można go dopasować do każdego rodzaju pomieszczenia i stylu urządzania.

Dzięki mikrocementowi Perfect można nadać dekorowanej powierzchni indywidualny i niepowtarzalny charakter. Mikrocement idealnie dopasowuje się do każdego rodzaju wnętrz o stylistyce klasycznej, minimalistycznej, nowoczesnej a także loftowej. W zależności od indywidualnych preferencji, powierzchnie z mikrocementu mogą same w sobie być elementem dekoracyjnym i dominującym w pomieszczeniu lub stanowić subtelne i neutralne uzupełnienie wystroju wnętrza.

Mikrocement – nowoczesna, gotowa do użytku masa na bazie żywic, dodatków chemicznych, wody i pigmentów, o spoistej konsystencji do nowoczesnego, cienkowarstwowego wykańczania powierzchni: posadzek, ścian, schodów, tarasów, mebli, blatów itp.

Mikrocement utwardza się na zasadzie reakcji chemicznej (polimeryzacji) dzięki czemu, bardzo szybko, wykańczana powierzchnia jest gotowa do użytku.

Instrukcja aplikacji

Dane kontaktowe

Nowabud OSB sp. z o.o.
ul. Polna 2 86-060 Dziemionna Poland ( Nip 554-285-96-90 )

2024-04-24

One tiny project attached - kitchen table (for the same client we do the bathrooms)

And we are doing two bathrooms with the color you sent last week ! The client is very happy already.

Regards
Christine

Jakość produktu

Napisz swoją opinię

MIKROCEMENT - zestaw

Cały zestaw umożliwia wykonanie do 10m2 powłoki. Zestaw zawiera grunt szczepny 3kg, mikrocement 15kg, emulsję gruntującą 0,5litra i dwuskładnikowy lakier PUR 1 litr. Jeden zestaw jest na ok. 10m2 powierzchni. Wyrób dostarczany jest w postaci gotowej mieszanki w kolorze RAL 7040. Mikrocement Perfect można również zamówić w jednym z 220 kolorów.

Napisz swoją opinię